.     Print this page

Novosti

02.06.2009

Sportski susreti Udruge Dragovoljaca i Veterana Domovinskog Rata

Na završnoj svečanosti 12. Sportskih susreta Udruge Dragovoljaca i Veterana Domovinskog Rata Primorsko-goranske županije, održanoj na sportskim terenima Ravne gore, Klub 3.MAJ-a u ukupnom poretku osvojio je 4. mjesto, dok je u malom nogometu osvojio je 1. mjesto te tako stekao uvijet za sudjelovanjem na državnom prvenstvu Sportskih igara UDVDR koji će se održati u Krapini u rujnu ove godine.

UDVDR Klub 3.MAJ-a je sudjelovao u svim disciplinama te je u ovim osvojio zapažene rezultate: mali nogomet 1.mjesto - najbolji igrač turnira Vedran Erstić, pikado 3. mjesto, streljaštvo 3. mjesto, povlačenje konopa 5.mjesto.

SMH Podružnica BI 3.MAJ je tradicionalno kao i dugi niz godina i na ovim igrama bila sponzor UDVDR Klubu 3.MAJ-a te svojom donacijom potpomogla ovo natjecanje ali i druženje branitelja.

Ekipa za povlačenje konopa

Prethodna stranica: Sitemap
Slijedeća stranica: Galerija fotografija

Početna | O nama | Kontakt | Sindikalni krediti | Sindikalne pogodnosti | Linkovi | Prava radnika | Pristupnica | Dokumenti | Pregled novosti | Sitemap | Galerija fotografija Glasilo 'Metalac' Informacije o aktivnostima Kako uštedjeti kod kupnje? Najnovije izmjene na stranicama